Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol KOMATSU D60F-7A (S/N: 40001-45000)

Originele nummers (OEM)

KM 118, KM118, 1758076, C0002101, C40651A0M00, 141.30.00560, 141.30.00561, 141.30.00562, 141.30.00563, 141.30.00564, 141.30.00565, 141.30.00566, 141.30.00568, 1448130050, 1448130051, 1448130052, 1448130053, 1448130054, UH101K0B

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D60F-7A (S/N: 40001-45000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De bovenrol voor KOMATSU D60F-7A (S/N: 40001-45000) heeft een diameter van 213.00mm en een lengte van 190.00mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71902

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD60F-7A (S/N: 40001-45000)D60F-7A (S/N: 40001-45000)KOMATSU
    D60F-7A (S/N: 40001-45000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 118
    BERCOKM118
    CATERPILLAR1758076
    COTC0002101
    ITMC40651A0M00
    KOMATSU141.30.00560
    KOMATSU141.30.00561
    KOMATSU141.30.00562
    KOMATSU141.30.00563
    KOMATSU141.30.00564
    KOMATSU141.30.00565
    KOMATSU141.30.00566
    KOMATSU141.30.00568
    KOMATSU1448130050
    KOMATSU1448130051
    KOMATSU1448130052
    KOMATSU1448130053
    KOMATSU1448130054
    USCOUH101K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend