Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR300KM0H voor KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000)

Originele nummers (OEM)

KM1277, KM2588, KM3526, C0001868, A4037000M00, 195.30.01010, 195.30.01011, 195.30.01011E, 195.30.01050, 195.30.01051, 195.30.01310, 195.30.01311, 195.30.01410, 195.30.01411, 195.30.01412, 195.30.01490, 195.30.01491, UF300K0H

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D375A-2 (S/N: 16001-17000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol TR300KM0H voor KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000) - Deze rol beschikt over 2 uitstekende assen. Voor de montage zijn apparte montagekapjes (beugels) noodzakelijk. Deze beugels worden niet met de rol meegeleverd.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71031

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD375A-2 (S/N: 16001-17000)D375A-2 (S/N: 16001-17000)KOMATSU
    D375A-2 (S/N: 16001-17000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1277
    BERCOKM2588
    BERCOKM3526
    COTC0001868
    ITMA4037000M00
    KOMATSU195.30.01010
    KOMATSU195.30.01011
    KOMATSU195.30.01011E
    KOMATSU195.30.01050
    KOMATSU195.30.01051
    KOMATSU195.30.01310
    KOMATSU195.30.01311
    KOMATSU195.30.01410
    KOMATSU195.30.01411
    KOMATSU195.30.01412
    KOMATSU195.30.01490
    KOMATSU195.30.01491
    USCOUF300K0H

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend