Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR244KM020 voor SHANTUI SD32

Originele nummers (OEM)

KM 122, KM122, KM122A, KM3700, C0001838, A4015000M00, 175.30.00480, 175.30.00481, 175.30.00482, 175.30.00483, 175.30.00484, 175.30.00485, 175.30.00486, 175.30.00487, 175.30.00488, 175.30.00489, 175.30.00544, 175.30.00545, 175.30.00760, 175.30.00760E, 175.30.00762, UF244K0T

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op SHANTUI
Model SD32
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol TR244KM020 voor SHANTUI SD32 - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een SHANTUI SD32 gebruikt men 4 bouten 10.9 - M24 x 80.

Passend op

SHANTUI

Productnummer:

BE88011

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    SHANTUISD32SD32SHANTUI
    SD32
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 122
    BERCOKM122
    BERCOKM122A
    BERCOKM3700
    COTC0001838
    ITMA4015000M00
    KOMATSU175.30.00480
    KOMATSU175.30.00481
    KOMATSU175.30.00482
    KOMATSU175.30.00483
    KOMATSU175.30.00484
    KOMATSU175.30.00485
    KOMATSU175.30.00486
    KOMATSU175.30.00487
    KOMATSU175.30.00488
    KOMATSU175.30.00489
    KOMATSU175.30.00544
    KOMATSU175.30.00545
    KOMATSU175.30.00760
    KOMATSU175.30.00760E
    KOMATSU175.30.00762
    USCOUF244K0T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend