Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel KOMATSU D65E-8 (S/N: 47630-60000)

Originele nummers (OEM)

KM 834, KM834, 1758077, C0004807, P4065400M00, PV065400Y00, 141.30.00530, 141.30.00537, 141.30.00538, 144.30.00036, 144.30.00037, 144.30.00038, 144.30.00038E, 144.30.00039, 144.30.13004, UX101K0E

Gewicht

195 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D65E-8 (S/N: 47630-60000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Het voorwiel voor KOMATSU D65E-8 (S/N: 47630-60000) heeft een buitendiameter van 724.00mm, een breedte van 190.00mm. De flens is 104.00mm breed.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE72174

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD65E-8 (S/N: 47630-60000)D65E-8 (S/N: 47630-60000)KOMATSU
    D65E-8 (S/N: 47630-60000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 834
    BERCOKM834
    CATERPILLAR1758077
    COTC0004807
    ITMP4065400M00
    ITMPV065400Y00
    KOMATSU141.30.00530
    KOMATSU141.30.00537
    KOMATSU141.30.00538
    KOMATSU144.30.00036
    KOMATSU144.30.00037
    KOMATSU144.30.00038
    KOMATSU144.30.00038E
    KOMATSU144.30.00039
    KOMATSU144.30.13004
    USCOUX101K0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend