Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel KOMATSU PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM1973, C0004834, P4040400M00, 208.30.00200, 208.30.00201, 208.30.00202, 208.30.00220, 208.30.00221, 208.30.00222, 208.30.00224, 208.30.00300, P404040, UX102K0E

Gewicht

308 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Het voorwiel voor KOMATSU PC380LC-6 (S/N: 10001-UP) heeft een buitendiameter van 707.00mm, een breedte van 205.00mm. De flens is 105.00mm breed.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE74695

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC380LC-6 (S/N: 10001-UP)PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)KOMATSU
    PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1973
    COTC0004834
    ITMP4040400M00
    KOMATSU208.30.00200
    KOMATSU208.30.00201
    KOMATSU208.30.00202
    KOMATSU208.30.00220
    KOMATSU208.30.00221
    KOMATSU208.30.00222
    KOMATSU208.30.00224
    KOMATSU208.30.00300
    NTPP404040
    USCOUX102K0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend