Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel VOLVO EC290LR

Originele nummers (OEM)

VA2035, VO18, C0004814, P9329400M00, P932940, VO2920, UX101W0E, 14510972, 14511972, 14520766, 14520821, 14532537, P14520821

Gewicht

189 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op VOLVO
Model EC290LR
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Het voorwiel voor VOLVO EC290LR heeft een buitendiameter van 580.00mm, een breedte van 192.00mm. De flens is 100.00mm breed.

Passend op

VOLVO

Productnummer:

BE90832

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    VOLVOEC290LREC290LRVOLVO
    EC290LR
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOVA2035
    BERCOVO18
    COTC0004814
    ITMP9329400M00
    NTPP932940
    RCVO2920
    USCOUX101W0E
    VOLVO14510972
    VOLVO14511972
    VOLVO14520766
    VOLVO14520821
    VOLVO14532537
    VOLVOP14520821

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend